OPINIE KLIENTÓW

WASZE OPINIE SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE!

"Lubię tu wracać. Panie z obsługi są zawsze przemiłe, a Bubble Tea pyszna! Jedno z moich ulubionych miejsc i od kiedy pamiętam jest tak samo dobrze."
Jacek
Klient
"Miejsce zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie i cieszę się ze na rynku funkcjonuje taka zdrowa alternatywa dla przekąsek i rekreacyjnych produktów, na pewno tu wrócę! W pełni odpowiada mi zakres asortymentu, który według mnie jest całkiem spory a jakość produktów jest na wysokim poziomie.!"
Karolina
Klientka
"Kiedy jestem, to zawsze są wszystkie smaki, duży wybór, codziennie nowe smaki, herbata bardzo pyszna.Polecam odwiedzić to miejsce 🙂 nie rozumiem złych komentarzy i oceny z 1.. Ps.w porównaniu do Katowic i Krakowa we Wrocławiu mają najniższe ceny!!."
Maja
Klientka
"Czysto , z uśmiechem i bardzo smacznie . Wiele smaków, dużo baz do wyboru i często zmieniane dodatki powodują że zawsze można coś nowego spróbować.o"
Kasia
Klientka
Jestem bardzo zadowolona z produktów w tym miejscu. Często są zniżki, można zbierać pieczątki, wprowadzają nowe smaki, a nawet jest Matcha ❤ Będę przychodzić zdecydowanie częściej. Miła obsługa i ceny na plus 👍 I am very pleased with the products at this place. Often there are discounts, you can collect stamps, introduce new flavors, and even Matcha ❤ I will come much more often. Nice service and prices are a plus 👍
Paulina Marzec
Klientka
"Bardzo miła obsługa, mają świeże owoce i pyszną herbatę. Obsługa jest na najwyższym poziomie, zawsze potrafią doradzić klientowi w wyborze odpowiedniego produktu i podchodzą do każdego z uśmiechem."
Małgosia
Klientka