O NAS

BBT&FRUIT - to nasza marka

BBT&FRUIT to marka z tradycyjną bubble tea, to miejsce, gdzie pierwszy raz pojawiła się bubble tea w Nowym Sączu w  2013 r. a we Wrocławiu w 2014 r. Koncentrujemy się na klasycznych smakach oraz tradycyjnych recepturach. W naszym menu wprowadzamy coraz większy wybór smaków, żeby smak naszych bubble tea był coraz ciekawszy. 
Recepturę napoju Bubble Tea opracował Liu Han Jie, właściciel herbaciarni znajdującej się w Taichung na terenie Tajwanu . Historia samego napoju sięga  początku lat 80. XX wieku . 
Tradycyjna herbata serwowana jest z dodatkiem mleka, tapioki i kostek lodu. Tapioka w bubble tea to żelowe kuleczki zrobione z mąki manioku, smakuje lekko karmelem. Smak naszych bubble tea to smak dobrej herbaty z odpowiednią gramaturą oraz procesem parzenia.  Zapraszamy na pyszną bubble tea we Wrocławiu oraz na bubble tea w Nowym Sączu.

Zobacz jak robimy dla Ciebie ulubioną BUBBLE TEA.

Kliknij w obraz żeby uruchomić film.

TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY

Od wielu lat czynimy starania, żeby każdy nasz sympatyczny klient był w pełni zadowolony z zakupionych produktów. Nasza marka koncentruje się na klasycznym smaku oraz wysokiej jakości produktów, aby zapewnić naszym Klientom niepowtarzalny, prawdziwy smak bubble tea. Pragniemy pokazać, że tradycyjna azjatycka herbata z bąbelkami jest naturalna a więc zdrowa!

1000+

Zadowolonych Klientów

100+

Niepowtarzalnych smaków

3+

Stoiska w Galeriach

Nie tylko BUBBLE TEA!

Aby zapewnić Wam niezapomniane smakowe doznania oferujemy w naszym menu cały szereg pysznych i zdrowych produktów.